5D Vision OÜ

Teaduspargi 11, III korrus
50411 Tartu

Telefon: 730 1040
Faks: 738 3041
E-post: info@5dvision.ee
Nimi: Kullar Kert
Amet: arendusjuht
Telefon: 730 1040
E-post: kullar@5dvision.ee

Kullar tegeleb programmeerimisega, mis sageli tähendab, et igasugustele keerulistele probleemidele lahenduste otsimisega.
Kullar on lõpetanud Tartu Descartes'i Lütseumi, kust sai oma esmase veebipõhise programmeerimise kogemuse ja pisiku. Pärast keskkooli läks ta edasi õppima Tartu Kutsehariduskesusesse ja lõpetas seal edukalt veebidisaini ja e-kaubanduse eriala (2007. aastal). Arvutid on Kullarit huvitanud juba lapsest saati. Oma esimese arvuti sai ta oma sõnul, kui vahetas oma Nokia 3310 arvuti vastu.:P
Nüüd hoiab Kullar end kursis viimase aja riistvara kui ka tarkvara poolega, et alati teada, mis on hetkel turul ja mida soovitada teistele.
Muidu on Kullar oma sõnul selline tagasihoidlik ja vaikne algul, kuid kui juba jutu peale saab, siis ei ole enam mingit tagasihoidlikust.:) Sõbrad arvavad, et Kullar on usaldusväärne, sõbralik ja hea inimene - ta kuulab alati inimese ära, kui peaks kellegil mingi mure olema ja aitab nii kuis oskab.
Nimi: Vaido Soodla
Amet: vanemprogrammeerija
Telefon: 730 1040
E-post: vaido.soodla@5dvision.ee

Vaido ülesanded on peamiselt seotud nii uute rakenduste programmeerimisega kui ka varasemate projektide uuenduste ja/või muudatuste sisseviimisega.
Oma kõrge analüüsivõimega suudab Vaido leida kiirelt lahenduse enamikule kliendi poolt esitatud vajalikele täiendustele ja muudatustele, ehk tagada maksimaalne klientide rahulolu. Vaido tunneb 5D Basementi hingeelu kõige põhjalikumalt.
Vaido on lõpetanud Tartu Teeninduskooli (nüüdne Tartu Kutsehariduskeskus) andmetöötluse ja arvutivõrkude eriala aastal 2002, ning on olnud samuti eelnevalt 5D Visionis praktikal.
Momendil aga on pooleli Mainori Kõrgkool IT individuaalõppes.
Vähetähtis aga ei ole ka ajateenistusest Kuperjanovi Üksikjalaväepataljoni Jalaväekompanii II jalaväerühma II jalaväejao ülemana (2003 juuli - 2004 juuni) saadud kogemus.
Vaido hobideks on rattasõit, lumelaud, puzzled ning laulmine (viimati Tartu Noortekoor).
Nimi: Diana Korsmik
Amet: programmeerija
Telefon: 730 1040
E-post: diana.korsmik@5dvision.ee

Diana ülesanded on peamiselt seotud valmis tarkvaraprojektidele uuenduste ja/või muudatuste programmeerimisega aga ka uute rakenduste loomisega 5D Basementi platvormile.
Diana on pärit Tallinnast, lõpetanud seal Tallinna Juudi Kooli ja teab natuke heebrea keelt (mille üle on väga uhke :) ). Tartusse tuli õppima, kuna tema sõnul meeldib nii linn kui ka selle inimesed, samuti mängis suurt rolli ülikooli valimisel Tartu Ülikooli autoriteet. 2006. aastal sai bakalaureuse kraadi Informaatika erialal.
Vabal ajal meeldib lapsega jalutada, vabas õhus olla, aga samuti meeldib istuda lihtsalt mõned tunnid arvuti taga programmeerides, midagi otsides või veel midagi huvitavat seal tehes.
Dianale meeldib otsida lahendusi keerulises situatsioonis. Tema kohta on üks sõber öelnud, et ta valib kõikides situatsioonides enda jaoks kõige keerulisema ja läheb sinna, kus teda ootavad kõige suuremad probleemid. Diana ütleb selle peale "Aga küll neid saab lahendada :). Kõik mis elus juhtub, on millegipärast vajalik, et õpetada või lihtsalt teha elu paremaks."
© 5D Vision 2009