5D Vision OÜ

Teaduspargi 11, III korrus
50411 Tartu

Telefon: 730 1040
Faks: 738 3041
E-post: info@5dvision.ee


Meie peamised teenused, millega suudame luua lisaväärtust oma klientidele ja partneritele aidates neid infotehnoloogia valdkonna lahenduste leidmisel.     
Tarkvara tootmine - veebipõhise spetsiaaltarkvara tootmine ettevõtetele, kellele sobivat lahendust pole riiulilt osta. 5D Basement on platvorm, mille oleme välja töötanud just selliste spetsiaalrakenduste operatiivseks loomiseks.
eFormular - eFormular on meie poolt loodud unikaalne elektrooniline vahend, mis võimaldab kerge vaevaga koostada elektroonilisi ankeete (loe: eFormulare) ning nende abil Interneti kaudu küsitlusi läbi viia ja andmeid koguda.
NetSupportNetSupport on tarkvara arvutite haldamiseks võrgu kaudu, mis on abiks nii suurettevõtte võrguadministraatorile, helpdeski operaatorile kui ka kooli arvutiõpetajale.
Lisainfo saamiseks saada e-kiri: info@5dvision.ee
 
 5D Visioni teenuste hulka kuulunud IT hooldusteenust osutab nüüd eraldi ettevõte Kuvarnet.    
 IT hooldusteenus - infotehnoloogilise infrastruktuuri lepingulised hooldusteenused ettevõtetele, kes tahavad keskenduda oma põhitegevusele ega soovi pidada palgal eraldi töötajat või kasutada juhuslikku patsiga poissi oma IT süsteemi hooldamiseks ja käigushoidmiseks.
 Riist- ja tarkvara müük - riist- ja tarkvara projektimüük koos konsultatsiooniga ettevõtetele, kes vajavad asjatundlikku nõu oma IT infrastruktuuri täiendamisel ja mõne uue seadme või tarkvara soetamisel. Otsest müügipinda kaupluse või salongi näol me ei kasuta.

© 5D Vision 2009